Sádrokartonové profily a příslušenství

Profil UD

UD kovový konstrukční prvek pro sádrokartonové systémy. Ocelový profil vyráběn tvářením za studena. Používají se jako obvodové (vodicí) profily pro stropní konstrukce a předsazené stěny spřažené. Zpravidla se dodávají převrtané.

Profil CD

CD profily používáme jako montážní u předsazených stěn, nebo jako nosné a montážní pro sádrokartonové podhledy nebo jako profily pro vytvoření pod konstrukce u podkrovních prostor.

 

 

Profil UW

UW používáme k vytváření podkonstrukcí u stěn a volně stojících předstěn. Příčky vybudované systémem suché výstavby se nabízejí jak pro novou výstavbu, tak třeba pro rozdělení stávajících obytných a kancelářských prostor. V případě zakrytí stávajících ploch předstěnou vylepšíme tyto plochy po stránce estetické. Zlepšení akustických a tepelně izolačních vlastností docílíme vložením tepelné izolace.

Profil CW

CW používáme k vytváření podkonstrukcí u stěn a volně stojících předstěn. Příčky vybudované systémem suché výstavby se nabízejí jak pro novou výstavbu, tak třeba pro rozdělení stávajících obytných a kancelářských prostor. V případě zakrytí stávajících ploch předstěnou vylepšíme tyto plochy po stránce estetické. Zlepšení akustických a tepelně izolačních vlastností docílíme vložením tepelné izolace.

Uniflott

UNIFLOTT je speciální stěrková hmota pro tmelení sádrových desek. Používá se také pro vyrovnání nerovností ploch. Je určena pro vnitřní použití.

Finální pasta

FINÁLNÍ PASTA je stavební hmota určená pro finální úpravu základního tmelení. Je použitelná pro zhotovování tenkovrstvých finálních úprav jádrových omítek a sádrokartonů v tloušťce do 1,5 mm. Snadno se nanáší, dává perfektní povrch a má ideální brousitelnost. Pro finální povrchovou úpravu spár sádrokartonových desek zarovnaných základním tmelem se nanese tenká vrstva finalu a pečlivě se hladítkem vyrovná. Po uschnutí není nutno přebrušovat. Po aplikaci jako tenkovrstvá celoplošná povrchová úprava jádrové omítky nebo sádrokartonových desek se hmota nanáší hladítkem v tenké vrstvě a po mírném zavadnutí se pečlivě vyhladí. Potřeba broušení je minimální až žádná.

Příslušenství

Přímý závěs
Rychlozávěs
Krokvový závěs
Spojka CD
Křížová spojka
Drát s okem
Vruty
Tex
Natloukací hmoždinky

Lišty SDK

SDK lišta U 12,5/3m
SDK lišta h 12,5/2,5m
SDK lišta H spojovací 12,5/2,5m

Přihlásit se k odběru Sádrokartonové profily a příslušenství