Novinky

Vánoční přání

Přání

Hnědouhelné brikety REKORD 7 na paletě

Hnědouhelné německé brikety lisované bez pojiv REKORD 7 folie. Dodáváno na paletě v počtu 90ks tj. 900kg. Možno zakoupit i po balíčcích 10 kg.
 

Palisádový obrubník PVC

PALISÁDOVÝ OBRUBNÍK je moderní řešení pro každou zahradu. Vyrobeno z nejkvalitnějšího pružného plastu. Zajišťuje jakékoliv tvarování a snadnou montáž. Má zajímavý design.

Hlavní vlastnosti:
-jedinečný tvar
-díky speciální konstrukci je dokonale zapuštěna do země
-vynikající kvalita
-odolný vůči povětrnostním podmínkám

Ozdobný plůtek

Ozdobný plot dekorační pro oddělení záhonů, chodníků, ohraničení vstupu zvířat, lidí do ohraničeného prostoru.
Zahradní plůtek je vyroben z odolného a kvalitního plastu. Instalace plůtku je jednoduchá, stačí jej jen zasunout to půdy.
Velmi snadná instalace plůtky - elastický.
Klasický tvar plotovek.

Obklady

Rozšířili jsme pro Vás sortiment obkaldových kamenů.

http://www.stavebninybrumov.cz/nase-produkty-sluzby/imitace-obkladovy-ka...

Dlažby a trávníkový lem

Připravili jsme pro Vás nový sortiment v imitaci dřeva. Na výběr je hned z několika nových dlažebních systémů a jedné krajovky. Doufáme, že se Vám nové produkty líbí.

Caparol

Český Caparol s.r.o. s pruhovaným slonem v logu je dceřinou společností německé firmy DAW SE (Deutsche Amphibolin-Werke). Na českém trhu Caparol působí od roku 1994 jako výrobce a prodejce kontaktních zateplovacích systémů, interiérových i fasádních barev, laků a lazur. Vzhledem k tomu, že klade velký důraz na kvalitu materiálů včetně komplexního servisu a poradenství, řady klientů a spokojených koncových zákazníků se neustále rozšiřují.

Kamenný koberec

Zahájili jsme prodej kamenného koberce.

WEBERNIVELIT

samonivelační podlahová hmota na bázi cementu

Použití

Ke spolehlivému vyrovnání podkladů v interiéru. Míchá se pouze s čistou vodou. Není určena jako konečná povrchová úprava. Pro tloušťky 2–12 mm, k vyrovnání stabilních podkladních vrstev (potěry, beton), k použití jako podkladní vrstva pod konečnou povrchovou úpravu (PVC, koberce, plovoucí podlahy a dřevěné podlahy pokud nejsou lepené).

Barevné odstíny

Vyrábí se v šedé barvě.

Stránky