Minerální vata

Izoroll Profi

IZOROLL Profi je víceúčelová tepelná a zvuková izolace vyrobená na bázi skleněných vláken. Je určen pro tepelné a akustické izolace zabudované do zavěšených stropů, dutin, příček a nezatížená tepelná izolace stropní konstrukce. Vhodný k izolaci šikmých střech. Je to rolovaný pás v roli zabalený do PE folie. Izoroll je v balení stlačen a po rozbalení nabývá deklarované tloušťky.

Isover

Skelná izolace ISOVER v rolích má vynikající tepelněizolační vlastnosti. Tento materiál je vhodný pro zateplení šikmých střech (aplikace mezi a pod krokvemi), sádrokartonových podhledů či stropů nepochozích půd. Izolace je balena v pásu stočeného v roli o maximálním průměru 40 cm a délky 1200 mm. Jedna role váží max. 13 kg, dodává se kompresně stlačená a po rozbalení nabývá během několika minut na svou původní tloušťku. V požadované tloušťce splní v konstrukci tato izolace veškeré požadavky norem. Izolace je zdravotně nezávadná.

Ursa

URSA je tepelně a akusticky izolační vlna v balení role, vyrábí se z difuzně otevřené skelné plsti, použití zejména v místech s úmyslem tepelné a akustické izolace. Je vata kterou můžete použít na zateplení šikmých střech, vodorovných konstrukcí (stropy a podhledy) i lehkých příček.

Rotaflex TP 01

Určena pro všechny druhy nezatížených tepelných a zvukových izolací, podlah na dřevěných polštářích, zavěšených stropů a pro zvýšení tlumení zvuku v dutinách půdních prostorů (zlepšení tepelné a zvukové pohody), pro nepochozí izolaci stropů neobytných posledních podlaží Vhodné i k izolaci šikmých střech a obytných kontajnerů. Akustických a tepelných vlastností lze využít pro technická a stavební zařízení jako pohltivou výplň podhledů a střešních plášťů.

Přihlásit se k odběru Minerální vata