Bednící tvárnice

Tvárnice bednící

BEDNÍCÍ TVÁRNICE jsou určeny k výstavbě betonových i železobetonových základových pásů všech staveb. Systém umožňuje betonáž bez použití klasického bednění, čímž značně snižuje stavební náklady. Všechny typy bednění mají tzv. zámek, který usnadňuje výstavbu, protože tvarovky do sebe jednoduše vzájemně zapadají. Vyrábí se ve dvou provedeních jako KLASICKÉ a PŘESNÉ. Pokládají se na sucho. Bednící tvárnice nejsou určeny k povrchovému obvodovému zdění. TVÁRNICE ZDÍCÍ se dnem slouží k obvodovému i vnitřnímu zdění obytných budov, zdí a plotů. Tvárnice se pokládají dnem vzhůru, aby nedocházelo ke ztrátám nanášené malty. Rozvoz možný autem s hydraulickou rukou.

Tvárnice přesná bednící

BEDNÍCÍ TVÁRNICE jsou určeny k výstavbě betonových i železobetonových základových pásů všech staveb. Systém umožňuje betonáž bez použití klasického bednění, čímž značně snižuje stavební náklady. Všechny typy bednění mají tzv. zámek, který usnadňuje výstavbu, protože tvarovky do sebe jednoduše vzájemně zapadají. Vyrábí se ve dvou provedeních jako KLASICKÉ a PŘESNÉ. Pokládají se na sucho. Bednící tvárnice nejsou určeny k povrchovému obvodovému zdění. TVÁRNICE ZDÍCÍ se dnem slouží k obvodovému i vnitřnímu zdění obytných budov, zdí a plotů.

Tvárnice MAX

TVÁRNICE MAX jsou určeny pro všechny výstavby základových pásů různých druhů staveb bez použití klasického bednění. Tento postup přináší nejen časovou a finanční úsporu, ale odpadá nutnost po betonáži základy pracně odbedňovat. Všechny typy bednění mají tzv. zámek, který usnadňuje výstavbu, protože tvarovky do sebe jednoduše vzájemně zapadají.

Plotový systém

Plotové tvárnice jsou vyráběny způsobem lepení kontaktními trvale elastickými lepidly. Jejich konstrukce je tenkostěnná, dutá.

 Systém umožňuje jednoduché řešení konstrukcí, což vytváří prostor i kutilům.

 A také s odstupem času nevyžaduje údržbu.

Přihlásit se k odběru Bednící tvárnice