Obrubníky

Obrubník zahradní

 ZAHRADNÍ OBRUBNÍK tvoří doplněk dlážděných povrchů, které odděluje od travnatých ploch. Půlkulatý zámek umožňuje pokládku do oblouku. Zámek "zub" umožňuje pouze pokládku rovnou.

Obrubník chodníkový

CHODNÍKOVÝ OBRUBNÍK se vyznačuje vysokou pevností a odolností, slouží k oddělení chodníků od záhonů, trávníků, parkovišť nebo jiných ploch. Vyrábí se ve třech variantách a to že je rovný, zkosený a nízký.

Obrubník parkový

PARKOVÝ OBRUBNÍK se podobá chodníkovému rovnému, má však menší šířku a hmotnost. Slouží k oddělení chodníků od záhonů, trávníků nebo jiných ploch.

Obrubník palisádový

PALISÁDOVÝ OBRUBNÍK je imitací klasické palisády, základním prvkem je obrubník pětidílný, pouze jako jeho doplněk slouží obrubník třídílný a dvoudílný. Použití nachází především v okrasných zahradách a parcích, lze z něj vytvořit i zahradní schodiště.

Obrubník silniční

Vibrolisované SILNIČNÍ OBRUBNÍKY slouží k oddělení chodníků a dalších ploch od vozovky. Jsou vyráběny ve čtyřech provedeních jako obrubník silniční, nájezdový, přechodový levý a přechodový pravý.

Obrubník nájezdový

Vibrolisované silniční obrubníky slouží k oddělení chodníků a dalších ploch od vozovky. Jsou vyráběny ve čtyřech provedeních jako obrubník silniční, NÁJEZDOVÝ, přechodový levý a přechodový pravý.

Obrubník přechodový

Vibrolisované silniční obrubníky slouží k oddělení chodníků a dalších ploch od vozovky. Jsou vyráběny ve čtyřech provedeních jako obrubník silniční, nájezdový, PŘECHODOVÝ levý a přechodový pravý.

Přihlásit se k odběru Obrubníky