Plošná dlažba a zatravňovací

Plošná dlažba

VELKOPLOŠNÁ DLAŽBA je vyráběna v různých rozměrových řadách a řadí se do kategorie velkoplošných dlažeb. Rozměry od 300x300 mm až po 600x400mm. Tradiční vibrolisované čtvercové dlažby jsou určeny pro lehký a středně těžký provoz jako je pojezd osobními automobily. Nacházejí uplatnění při dláždění chodníků a veřejných prostranství. Jejich pokládka je vzhledem k velikosti dlažebních kamenů velmi rychlá. Charakteristickým znakem těchto dlažeb je velmi malá nasákavost, vysoká odolnost a snadná údržba. Poskytuje širokou nabídku barevných variací a povrchů.

Plošná dlažba vymývyná

VYMÝVANÁ DLAŽBA s povrchem tvořeným hladkými přírodními kamínky představuje dekorativní prvek určený pro dláždění chodníků a odpočinkových ploch ve městech a obcích. Často se také používá pro plochy v okolí rodinných domů, např. terasy. Charakteristickým znakem těchto dlažeb je velmi malá nasákavost, vysoká odolnost a snadná údržba.

Dlažba zatravňovací

ZATRAVŇOVACÍ DLAŽBA se stala významnou součástí současné venkovní architektury, nahrazuje nevzhledné betonové plochy svěží zelení, používá se na parkovištích, příjezdech do garáží, ale i ke zpevnění břehů potoků a svahů s mírným sklonem. Její předností je jednoduchá manipulace a zejména výsledný přírodní vzhled zpevněné zatravněné plochy.

Přihlásit se k odběru Plošná dlažba a zatravňovací