Stavební chemie

Hydroizolace

Hydroseal- Tekutá hydroizolační stěrka je vodou ředitelná hydroizolační hmota s obsahem syntetických armovacích vláken. Nanesením této hmoty na podklad a po jejím vyschnutí se vytvoří pevný hydroizolační kompozitní povlak.

Tekutá lepenka- Dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Po vytvrzení vytváří hydroizolační membránu. Tekutá lepenka je vhodná pro izolaci objektů s nízkým radonovým indexem.

Penetrace

Stavební disperze- Penetrační přípravek na bázi styren akrylátového kopolymeru s velmi dobrými pojivovými a filmotvornými vlastnostmi určený pro penetrace savých podkladů. Penetrace betonových povrchů, omítek v interiérech i exteriérech, penetrace sádrokartonů. Neobsahuje formaldehyd ani těžké kovy! Disperze se používá jako první nátěr všech savých stavebních materiálů, které jsou finálně upravovány akrylátovými fasádními barvami, omítkovými nebo interiérovými barvami. Samostatně se používá pro zpevnění a zvýšení vodoodpudivosti povrchu.

Montážní pěny

PUR Basic FM 310

Low nízkoexpanzní FM 355

Lepidlo na izolační desky PU 010

Nízkoexpanzní pěna - zdící

Protipožární pěna

Studniční pěna

Čistič PU pěny

Tmely a silikony

Skladem máme: Mamut Glue, Sanitární silikon, Univerzální silikon, Střešní tmel, Silikonový Akrylový tmel, Akrylový tmel, Akryl štukový tmel, Lepidlo na polystyren, Tekuté hřebíky, Butyl tmel, Neutrální silikon, Chemická kotva

Přísady do betonu

Betomix XP- Superplastifikátor ztekucovací přípravek určený jako přísada do všech druhů betonů cementových malt, stěrek a potěrů. Je určený pro výrobu přímo na staveništi, litých betonů, výrobu transport betonu, prefsbrikovsných betonu, injektážních hmot,architektonické a podlahové betony, výrobu umělého kamene a cementových malt. Je vhodný na betony určené pro podlahové vytápění.

Impregnance dřeva + lepidlo

Dřevosan- Zaručuje dlouhodobou a spolehlivou ochranu dřeva před napadením dřevokaznými houbami, plísněmi a dřevokazým hmyzem.

 

Lepidlo Duvilax LS na dřevo je lepidlo vyrobené na bázi disperze homopolymeru vinilacetátu ve vodě. Nevykazuje žádné rizika z hlediska zdraví a použití.

Vlastnosti

Adhézní můstek

Adhezní můstek je jednosložkový bezrozpouštědlový nátěr, který je možno použít v interiérech i exteriérech na vyzrálé omítky, nekonstrukční a pohledový beton, skleněné tapety, dřevěné, papírové, sádrokartonové povrchy na dřevotřísku, na OSB desky, umakart, obklady a dlažby apod.

Značkovací sprej

Fluorescentní značkovací barva s vysokou jasností.
Teplotní rozsah použití od -20°C do +50°C.
Viditelnost značky až 6 měsíců v závislosti na podmínkách prostředí.
Na různé druhy povrchů.

Přihlásit se k odběru Stavební chemie