Stavební chemie

Hydroizolace

Nenasávej- Odpuzuje vodu, která dělá škodu. Hydrofobizuje omítky, povrchy z mramoru, pískovce, žuly apod. Sekundárně chrání i před mechy a lišejníky. Je vhodný i pro ochranu památkově chráněných kamenných objektů. Nevytváří lesklý povrch a nemění vzhled materiálů. Brání přístupu vody i do vlasových trhlenek o šíři až do 0,2mm. Oživeje stavební materiál, brání zašpinění povrchu, prodlužuje jeho životnost. Měřitelně nezvyšuje difuzní odpor. Rychle zasychá.

Penetrace

Stavební disperze- Penetrační přípravek na bázi styren akrylátového kopolymeru s velmi dobrými pojivovými a filmotvornými vlastnostmi určený pro penetrace savých podkladů. Penetrace betonových povrchů, omítek v interiérech i exteriérech, penetrace sádrokartonů. Neobsahuje formaldehyd ani těžké kovy! Disperze se používá jako první nátěr všech savých stavebních materiálů, které jsou finálně upravovány akrylátovými fasádními barvami, omítkovými nebo interiérovými barvami. Samostatně se používá pro zpevnění a zvýšení vodoodpudivosti povrchu.

Montážní pěny

Nízkoexpanzní pěna trubičková
Nízkoexpanzní pěna na pistol
Nizkoexpanzní pěna zimní na pistol
Montážní pěna trubičková
Montážní pěna na pistol
Montážní pěna zimní na pistol
Montážní pěna zdící
Montažní pěna lepící
Ohnivzdorná pěna trubičková

Tmely a silikony

Skladem máme: Mamut Glue, Sanitární silikon, Univerzální silikon, Střešní tmel, Silikonový Akrylový tmel, Akrylový tmel, Akryl štukový tmel, Lepidlo na polystyren, Tekuté hřebíky, Butyl tmel, Neutrální silikon, Chemická kotva

Přísady do betonu

Betomix XP- Superplastifikátor ztekucovací přípravek určený jako přísada do všech druhů betonů cementových malt, stěrek a potěrů. Je určený pro výrobu přímo na staveništi, litých betonů, výrobu transport betonu, prefsbrikovsných betonu, injektážních hmot,architektonické a podlahové betony, výrobu umělého kamene a cementových malt. Je vhodný na betony určené pro podlahové vytápění.

Impregnance dřeva

Dřevosan- Zaručuje dlouhodobou a spolehlivou ochranu dřeva před napadením dřevokaznými houbami, plísněmi a dřevokazým hmyzem.

Ochranné a čistící prostředky

Waterstop- má univerzální použití jako neviditelná ochrana poézních minerálních materiálu (nad úrovni terénu) před nepříznivými povětrnostními vlivy. Vytváří samočistitelný, dooodpudivý povrch. Omítky, pohledové zdivo, dlažba, ploty, prvky zahradní architektury,.. z betonu, přírodního a umělého kamene, keramických a vápenopískových materiálu. Není vhodný na hutné materiály, na slinutou keramickou dlažbu a obklady.

Adhézní můstek

Nátěrová hmota určená ke zvýšení přidržnosti lepících tmelů a omítek k velmi hladkým podkladům, jakým jsou např. hladké betonové a dídrové prvky, umakart, staré kachličky,...

Přihlásit se k odběru Stavební chemie