Fólie

Kontaktní fólie JUTADACH

Kontaktní podstřešní difuzní PAROPROPUSTNÁ pro nevětrané bedněné i nebedněné střechy 3vrstvá. Třívrstvý materiál vyrobený z PP-PE-PP. Ideální větrozábrana. Není vhodná pod ploché střechy bez systému větrání.

Parotěsná a paropropustná fólie KLASIK

PAROTĚSNÁ FÓLIE- je plastová fólie lehkého typu s plošnou hmotností 110 g/m2. Je určena pro vytváření vrstev omezujících proudění vzduchu a difúzi vodní páry přes konstrukci. Používají se v montovaných lehkých konstrukcích, např. ve střechách, montovaných stěnách nebo podhledech. Fólie se umísťují zpravidla na interiérovou stranu tepelněizolační vrstvy. Předpokladem správné funkce je kvalitní provedení, zejména těsné opracování spojů fólie a napojení na další stavební konstrukce.

Kontaktní fólie Al

Vysoce parotěsná fólie tvořená reflexní metalizovanou vrstvou, výztužnou mřížkou a polyetylenovou fólií zabraňuje pronikání páry do podstřešního prostoru - odolná proti nechtěnému poškození. Vysoce parotěsná fólie zabraňuje v pronikání vodních par vzniklých činností v domě i vodních par vydýchaných lidmi v domě do střešní konstrukce a izolace. Reflexní vrstva zároveň odráží sálavé teplo zpět do interiéru a tím zvyšuje tepelně izolační parametry střešní konstrukce.

Perlinka

Armovací síť tkanina se používá pro zpevnění, vyztužení vrchní stěrky při zateplování venkovním kontaktním způsobem.

Perlinka je vpravena při aplikaci stěrky do vrstvy stěrkovací hmoty, která se vytváří na již aplikované vrstvě izolantu.

Výstužová perlinka CAPAROL

Sklotextilní výstužová tkanina s apreturou pro vytváření základních vestev tepelně izolačních systémů. Plošná hmotnost 165g/m2.

Balení 50bm, šíře 110cm.
           10bm, šíře 110cm.
Přihlásit se k odběru Fólie