Příslušenství

Apu lišta

Začišťovací okenní profil APU lišta- Vytvářejí dilatující spojení s rámy výplní stavebních otvorů. Při správném použití nedochází ke znečištění rámů výplní a samotných výplní při montáži.

Odpadá tmelení spár mezi rámem výplně a konstrukcí.

Začištovací okenní profil APU lišta s tkaninou- Je určen pro vytvoření pevného, ale dilatujícího spoje s okenním rámem.

LS-EKO lišta okenní začišťovací se sklovláknitou výztužnou tkaninou pro dilatujicí spojení rámu okna nebo dveří s omítkou v kontaktním zateplovacím systému – ETICS.

Rožek s perlinku

Roh s tkaninou Vertex se používá pro zateplování budov na polystyren a fasádní vatu (špaleta okna). Rohový profil s tkaninou je opatřen sklotextilní mřížkou pro vyztužení rohů zateplovacích systémů.Kvalitní sklotextilní mřížka zajišťuje snadné napojení na armování fasády.

Omítník

Omítník Al 6mm a 10mm.

Omítník dřevo

Délka 2,5m

Zakládací lišta

Zakládací lišta hliníková pro založení tepelně izolačních desek do roviny v kontaktním zateplovacím systému. Zajišťuje přesné založení a pohledově čisté ohraničení zateplovacího systému. Součástí profilu je okapnice, která zaručí odkap vody ve svislém směru ze spodní části kontaktního zateplovacího systému. Založení zateplovacího systému se nejčastěji provádí nad úrovní terénu pomocí soklové lišty AL s okapničkou. Soklová profil tvoří rozhraní mezi extrudovaným polystyrenem, který se používá k zateplení pod úrovní terénu pro svojí minimální nasákavost a expandovaným fasádním polystyrenem nebo fasádními minerálními deskami nebo lamelami.

Neviditelný obrubník

Všestranně využitelný univerzální NEVIDITELNÝ OBRUBNÍK s mnoha přednostmi. Neviditelný obrubník umožňuje téměř neviditelně oddělit jakékoli povrchy. Obrubník je konstruován tak, aby po instalaci nijak nenarušoval ráz zahrady (instaluje se do výšky povrchu terénu). Obrubníky se k povrchu kotví pomocí hřebů. Na jeden metr obrubníků je potřeba cca 3 hřebů.

PVC zatravňovací dlažba

Univerzální PLASTOVÁ ZATRAVŇOVACÍ DLAŽBA je určena ke zpevnění ploch. Díky konstrukci ve tvaru včelí plástve jsou tvárnice velmi pevné a pružné s nosností až 160 t/m2. Při zatížení se tvárnice pružně přizpůsobí podkladnímu terénu a nedojde k prasknutí. Ve spodní části tvárnic jsou umístěné kotvící bodce, které zajišťují přenesení zatížení do podloží a brání posunu tvárnic po terénu.

Palisádový obrubník PVC

PALISÁDOVÝ OBRUBNÍK je moderní řešení pro každou zahradu. Vyrobeno z nejkvalitnějšího pružného plastu. Zajišťuje jakékoliv tvarování a snadnou montáž. Má zajímavý design.

Hlavní vlastnosti:
-jedinečný tvar
-díky speciální konstrukci je dokonale zapuštěna do země
-vynikající kvalita
-odolný vůči povětrnostním podmínkám

Zahradní plůtek PVC

Ozdobný plot dekorační pro oddělení záhonů, chodníků, ohraničení vstupu zvířat, lidí do ohraničeného prostoru.
Zahradní plůtek je vyroben z odolného a kvalitního plastu. Instalace plůtku je jednoduchá, stačí jej jen zasunout to půdy.
Velmi snadná instalace plůtky - elastický.
Klasický tvar plotovek.
Zahradní plůtek je univerzální a velice oblíbené řešení do každé zahrady Systém „KLIK“ usnadňuje spojování jednotlivých dílců.

Umyvadlo

Nástěnné zahradní umyvadlo zelené má všechny náležitosti, které tohoto výrobku očekáváme - hlubokou část zachycující vodu a výrazný zlatý kohoutek. Je určené k zavěšení na zeď.
Okrajové části zahradního umyvadla jsou nádherně zdobené a umyvadlo se tak může stát zajímavým a krásným prvkem vašich venkovních prostor.
vhodné jako zahradní dekorace nebo do prostor zimních zahrad.
Rozměry: 76,5x41x21
Materiál: slitina

Přihlásit se k odběru Příslušenství